CrossFit Games The Open- Rejestracja

The Open - Turniej CrossFit 2016

Rozpoczęła się rejestracja internetowa do największego na świecie wydarzenia CrossFit. The Open to zawody, w których tysiące uczestników z całego świata rywalizują ze sobą przez 5 tygodni wykonując 5 różnych workoutów. Co ciekawe tego typy przedsięwzięcia, na taką skalę, nie ma w żadnej innej dyscyplinie sportu.

Zawody polegają na cotygodniowym wykonywaniu określonego z  góry workoutu, na podstawie przesłanego wyniku tworzona jest klasyfikacja.  The Open to dawka motywacji, rywalizacji i zabawy jednoczesnie.

The Open jest również ogromną szansa na wybicie się w świecie sportu. Za jedyne 20$ startowego każdy dostaje swoją szansę aby zabłysnąć. Przykładem sportowców, którzy doszli na szczyt dzięki The Open mogą być chociażby Josh Bridges i Alessandra Pichelli, którzy CrossFitem zajęli się profesjonalnie.

Najnowsza edycja turnieju daje nam kilka nowych mozliwości. Jedną z nich są nowopowstałe kategorie strażaków, policjantów czy wojskowych. Co więcej poszczególne kategorie będą mogły ze sobą rywalizować. The Open to niesamowite wydarzenie, którego spróbować powinien każdy fan CrossFitu. 

Dowiedz się więcej:

 

 ZAREJESTRUJ SIĘ

 

 

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Polskie Krosfity – Spełnione marzenia

Polskie Krosfity w kolejnym już 5 odcinku to historia pierwszych zawodów Kariny i dwóch boxów, które powstały z pasji i miłości do CrossFitu.

Przeżyjmy to jeszcze raz: Atlantic Regionals!

Skrót wydażeń z CrossFit Games regionals, zobaczcie ponownie Bena Smitha, Noah Ohlsena w akcji!

NPGL Pro GRID 2016- Harmonogram

3 sezon NPGL Pro GRID zbliża się wielkimi krokami. Wszystkie zespoły wybrały już składy swoich drużyn teraz pozostały przygotowania, strategia i planowanie tego...
© 2015 Trec Nutrition Sp. z o.o. All rights reserved
projekt i realizacja: [zjednoczenie]